بیمه حوادث سربازان وظیفه و خدماتی که برای سربازان ارایه می‌کند | مشهد بیمه

بیمه حوادث سربازان وظیفه و خدماتی که برای سربازان ارایه می‌کند

بیمه حوادث سربازان وظیفه متعهد می‌شود که با دریافت حق بیمه ، در مواقع آسیب‌دیدگی و بحران با پرداخت غرامت از سرباز حادثه‌دیده حمایت کند. مواردی که در آن بیمه حوادث سربازان خسارت پرداخت می‌کند شامل موارد زیر می‌شود:
  • پرداخت هزینه‌های پزشکی: اگر سرباز در دوره سربازی و طی حوادث نیاز به استفاده از خدمات درمانی و امکانات پزشکی داشته باشد، این هزینه‌ها توسط این بیمه نامه پرداخت می‌شود.
  • فوت سرباز به علت حوادث: دقت کنید که سربازان وظیفه و کارکنان نیروهای مسلح چنانچه در حین انجام وظیفه جان خود را از دست بدهند ممکن است با تشخیص مراجع ذی‌صلاح در ارتش، سپاه و نیروی انتظامی «شهید» محسوب می‌شوند که در این موارد، خانواده سرباز می‌توانند پیگیری‌های لازم در خصوص شهادت فرزند خود را انجام دهند.
  • نقص عضو و ازکارافتادگی دائم و یا موقت: نقص عضو به صورت کامل و دائم و یا جزئی و موقت طبقه‌بندی می‌شود و میزان غرامت پرداخت‌شده بسته به نوع و میزان ازکارافتادگی یا نقص عضو سرباز دارد.
بیمه حوادث سربازانو خطرناک است. دوره سربازی اگرچه پرخاطره اما گاه سخت محل خدمت سربازان، نوع فعالیت‌هایی که انجام می‌دهند، ارتباط مستقیم با اسلحه و مواد منفجره و دچار شدن برخی سربازان به افسردگی آنان را در معرض خطراتی جدی قرار می‌دهد. سربازان بخشی از نیروهای مسلح کشور محسوب می‌شوند و به همین دلیل به محض ورود سرباز به یگان‌های خدمتی، مشمول قوانین نیروهای مسلح می‌شوند و می‌توانند از مزایای در نظر گرفته برای این نیروها مانند حقوق و بیمه حوادث بهره‌مند شوند. این بیمه نامه وظیفه می‌تواند در مواقع بحران بسیار کمک‌کننده باشد. همه پسرها می‌خواهند این مرحله از زندگی را به سلامت بگذرانند. علاوه بر همه احتیاط‌هایی که باید انجام داد شناختن بیمه حوادث سربازان وظیفه نیز به شما کمک می‌کند تا هرچه بیشتر با حقوق خود آشنا شوید.
بیمه حوادث سربازان

بیمه حوادث، همراهی برای روزهای سخت

بیمه حوادث همان‌طور که  از نام آن پیداست مربوط به حوادثی می‌شود که جان بیمه‌گزار را تهدید می‌کند. مطابق بیمه حوادث اگر بیمه‌گزار در مدت‌زمانی که بیمه‌نامه معتبر است دچار آسیب، نقص عضو و یا فوت بر اثر حوادث شود، به او و یا خانواده او غرامت پرداخت می‌شود. حوادث پیش‌آمده باید تحت پوشش بیمه‌نامه باشند. غرامت پرداخت نیز مبلغی است که مطابق با هزینه‌های پزشکی بیمه‌گزار، درصد ازکارافتادگی و یا دیه شخص در آن ماه و سال است. بیمه حوادث سربازان وظیفه از همین نوع بیمه‌نامه است.
جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشهد بیمه تماس بگیرید